UR & KLOCKOR / Bordsur / Väckarklocka 10695067
*
nr 1069 5067
Väckarklocka
"Kuco", Ryssland
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:44:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 11:46:09
1
100 kr
14/11 18:40:17
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rysk ryska ryskt ryssland väckarklocka
-
6412 Ã…rsur
Schatz, kupa av glas. Höjd: 30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:06
-
6032 Bordspendyl
omkring sekelskiftet 1900, onyx, med mässingdekor...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:36
-
6052 Bordsur
"Majak", Sovjetunionen USSR, glas / krom, 1980-tal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:20
*
Väckarklocka
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5067
Väckarklocka
"Kuco", Ryssland
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 11:46:09 | 1 | 100 kr |
| 14/11 18:40:17 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rysk ryska ryskt ryssland väckarklocka
-
6412 Ã…rsur
Schatz, kupa av glas. Höjd: 30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:06 -
6032 Bordspendyl
omkring sekelskiftet 1900, onyx, med mässingdekor...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:36 -
6052 Bordsur
"Majak", Sovjetunionen USSR, glas / krom, 1980-tal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:20



