Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  UR & KLOCKOR / Bordsur / Väckarklocka 10695067



*

nr 1069 5067


Väckarklocka

"Kuco", Ryssland


Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 20:44:55


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/11 11:46:09 1      100 kr
14/11 18:40:17 2      Vinnande bud



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: rysk ryska ryskt ryssland väckarklocka
  • 6412 Ã…rsur
    Schatz, kupa av glas. Höjd: 30 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:06
  • 6032 Bordspendyl
    omkring sekelskiftet 1900, onyx, med mässingdekor...//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:36
  • 6052 Bordsur
    "Majak", Sovjetunionen USSR, glas / krom, 1980-tal..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:20




Ladda ner broschyr